Oyun Taktik

Kapat

Zula Oyununun Sistem Gereksinimleri Nedir?

Anasayfa
Oyunlar Zula Oyununun Sistem Gereksinimleri Nedir?
Zula sistem gereksinimleri nedir

Zula Oyununun Sistem Gereksinimleri Nedir?

Son devrin dikkat çeken yapımlarından Zula’yı oynamak isteyenlere: Zula sistem gereksinimleri. Zula kaç GB, ne kadar yer kaplar sorularının cevabını burada bulabilirsiniz. Oyunu kasmadan oynamak isteyenler ve bilgisayarım acaba Zula’yı kaldırır mı diyenlere, işte cevabı!

Zula’nın en oldukça övündüğü alanlardan biri de oyunun sistem gereksinimleri. Düşük bir sistemle de MMOFPS heyecanı yaşamanıza olanak tanıyan bu yapım, minimum 1 GB’lik RAM’e sahip olan oyuncuların dahi beğenisine sunulmuş durumda. Kapladığı 2 GB’lık alan ile bilgisayarınızda büyük bir alan işgal etmeyen bu oyun, sistem gereksinimleri olarak da minimumda.

Zulanın sistem gereksinimleri nedir?

Zula Sistem Gereksinimleri Tablosu

Zula hakkında

Zula bilinmiş olduğu üzere bir MMOFPS yapımı. zulaoyun.com uzantılı web sitesi ile hizmet veren bu oyun, Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olarak tanıtılıyor. MadByte Games tarafınca geliştirildiği bilinen oyunun yayın bölümüyle de Lokum Games ilgileniyor. Türkiye’den birçok bölgeyle de karşılaşacağınız bu yakımda Üsküdar sahilden, tanınmış metrolara kadar birçok tanınmış yerler karşınızda olacak.

Oyunun resmi Facebook fan sayfasında oyun bu şekilde anlatılıyor:

Zula’nın kendisini nasıl anlattığı da önemli. Oyunun resmi Facebook fan sayfasının hakkında bölümünde aynen şunlar yazıyor: “İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula’nın resmi Facebook sayfasıdır. Zula’nın Gladyo ile mücadelesinde sen de tarafını seç!” Ek olarak genel bilgiler olarak da şunlar verilmiş: Zula, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine karşın mükemmel grafikleri olan Zula’da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu benzeri bilindik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebiliyorlar. MadByte Games tarafınca geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanıyor.

Zula son dönemdeki yatırımlarıyla rekabet sahnesine de merhaba dedi. Oyuncular için birçok turnuva düzenleyen ekip, Galatasaray ile yapmış olduğu anlaşmayla da dikkat çekmişti.

Zula indir

Zula Mı Csgo Mu? makalemizi okudunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir