Oyun Taktik

Kapat

Zula Altını Satın Alma Rehberi

Anasayfa
Zula Zula Altını Satın Alma Rehberi
Zula Oyunu Altın Satın Alma Rehberi - Oyun Taktik

İlk Türk yapımı oyun olan ve her geçen gün daha fazla oyuncu kitlesine ulaşan Zula’da karakterini güçlendirmek ve çok daha iyi yerlere gelmek isteyen oyunculara ZA olarak da bilinen Zula Altını satın almaları tavsiye edilebilir. Zula Altını sayesinde oyun içerisinde yer alan market bölümünden pek çok cephane, ekipman, silah ve benzeri eşyalar satın alınabilmektedir.

Zula Altını Satın Alma Rehberi

Türkiye’nin en popüler online oyunlarından birisi olan Zula’da altın satın alabilmek için farklı pek çok ödeme yöntemini kullanabilmek mümkündür. Çok sayıda ödeme seçeneği sayesinde müşterilerine geniş yelpazede bir ödeme opsiyonu sunan oyunda altın yükleyebilmek için siteye kayıt olmak ve bir hesap oluşturmak yeterlidir. Daha sonra ise www.zulaoyun.com adresinin ana sayfasında üst kısımda yer alan Altın Yükle ve Epin Yükle bölümlerinden istenen miktarda Zula Altını oyuncu hesaplarına yüklenebilmektedir.

Zula Altını Satın Al - OyunTaktik.com

Zula E-Pin Nasıl Yüklenir

Zula Altını Almak İçin Kullanılabilecek Ödeme Yöntemleri

Zula Altını almak isteyen oyun severlere sitede yer alan hesap numaralarına banka havalesi ya da EFT yaparak bunu kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri söylenebilir. Dileyen oyuncular ise istedikleri herhangi bir banka ATM’sinden kartsız işlem yaparak Zula hesaplarına Zula Altını yükleyebilir.

Mobil ödeme yöntemi, Zula’da banka hesaplarını kullanmak istemeyen oyunculara alternatif olarak sunulan yöntemlerden birisidir. Turkcell’in yanı sıra Avea ve Vodafone için de geçerli olan mobil ödeme yöntemi ile dakikalar içerisinde Zula Altını yüklemek mümkün hale gelebilmektedir.

Zula Altını satın almak için kredi kartı ya da bankamatik kartlarını da site üzerinde kullanabilmek mümkündür. Zula oyuncuları siteye kart bilgilerini girerek gerekli aşamaları tamamlayabilir ve kısa süre içerisinde istedikleri miktarda Zula Altını’nı hesaplarına doğrudan yükleyebilir. Kredi kartı ve bankamatik kartlarının dışında PayByMe kartı ile ödeme, TeckCard ile ödeme ya da İninal kart ile ödeme de Zula’nın oyuncularına sunduğu diğer kartla ödeme yöntemleri arasında gelmektedir.

Kredi kartı ile zula altını nasıl satın alınır rehber

Kredi Kartı ile Zula Altını Satın Alma

Tüm bunların yanı sıra son yılların en sevilen FPS oyunlarından birisi olan Zula’da Webmoney ile ödeme ya da yurt dışından ödeme yapmayı planlayan oyuncular için Western Union ile ödeme yöntemleri de yer almaktadır. Sonteklif ya da Gittigidiyor üzerinden yapılabilen Zula para yatırma işlemleri ise Zula’nın sevenlerine sağladığı farklı imkanlar arasındadır.

Zula Oyununun Sistem Gereksinimleri Nedir? makalemizi okudunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir