Oyun Taktik

Kapat

PUBG Mobile Hataları ve Çözümleri

Anasayfa
Oyunlar PUBG Mobile Hataları ve Çözümleri

Pubg mobile hataları gün geçtikçe değişik kişilerde ve Bilgisayarın baş gösterebiliyor. Oyunun güneleme alması ile beraber yeni yeni meseleler ortaya çıkıyor. Bu meselelerin genel seçenek çözümü olarak DirectX 11 yükleyerek bir kısmı çözülüyor olsa dahi bazen bu usulde eksik kalıyor. Pubg mobile kusurları arasında bir çok insanın Karşılaştığı Evrensel Shader ya da Coocked Connect yanılgısının çözümüne değineceğiz.
Pung Mobile Coocked Connect ve Evrensel Shader Kusuru Çözümü
Evrensel Shader ya da Coocked Connect kusuru çoğu Pubg oyuncusunun sıklıkla karşılaştığı ve yükseltmeler ile giderilemeyen meseleler arasında bulunuyor. Bu meseleler güç olsa da çözümü de bir o kadar basittir. Bu iki yanılgının da tek bir sebebi vardır. Directx 11 programı bu yanılgıya kapı aralamaktadır. Bu programın sistemde yüklü olması gerekir. Daha sonra reyin bu programın üzerine kurulmalıdır. Ters taktirde bu gibi meseleler olabilir. Bu programı veya daha üst bir sürümünü yüklemek meselesi çözebilir.

Pubg Mobile Bağlantı Sorunu ( Not Connect Problem)

İnternet iletişimi sorunu çoğu oyunda çıkabilen bir meseledir. İnternet’in bağlı olmasına rağmen yine de bu mesele baş gösterebilir. Bu meseleye kapı aralayan vaka Bilgisayarın tarihinin veya saatinin yanlış olmasıdır. Bilgisayarın tarihi gün ay ve yıl biçiminde sıralanmalı ve bütün doğru olmalıdır. Bunun yanı gizeme saatinde ülkenin halklar arası ortak saati ile geçimli olmalıdır. Mahalli saat kullanılmamalıdır.  Eğer kullanılırsa pubg çalışmayacak ve giriş ekranında bu kusuru verecektir. Bu yanılgının bir değişik nedeni ise İnternet bağlantısının sahiden alette bulunmaması veya kopuk olmasıdır. Bu mesele de İnternet sahibinin alıcı temsilcisini arayarak çözülebilir.

Pubg Mobile Nvida GForce Sorunu

Nvida Gforce sorunu çoğu oyuncunun sıklıkla karşılaştığı bir meseledir. Bu mesele bilgisayarın oyun sistem özelliklerini kaldırmadığını ya da noksan olduğunu gösterir. Bu marka bir ekran kartı markasıdır. Eğer bu marka dışında daha düşük bir versiyon veya daha farklı bir ekran kartı kullanılıyorsa Pubg çalışmayacaktır. Ayrı olarak aletin oyunun sistem ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Ters taktirde reyin siyah bir ekranda takılı kalacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir