Oyun Taktik

Kapat

PES 2019 myClub Taktikleri

Anasayfa
Oyunlar PES 2019 myClub Taktikleri
PES 2019 myclub taktikleri - pes 2019 taktikleri - pes 2019 myclub gp kasmak

Tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de pek çok oyun tutkununun en çok sevdiği futbol oyunları arasında liderliği uzun yıllardır kimselere bırakmayan PES’in 2019 güncellemesi ile çıkardığı PES 2019 myClub ile benzersiz bir deneyim yaşama fırsatını elde edebilirsiniz. Güçlü oyuncuları satın alarak arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa oyun oynayabilir ya da yalnız başınıza rakiplerinize kafa tutmayı tercih edebilirsiniz. PES League’de mücadele fırsatı gibi farklı pek çok avantajı da bünyesinde barındıran PES 2019 My Club sayesinde hep hayalini kurduğunuz eşsiz PES tecrübesini olabilecek en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz. Peki PES 2019 My Club oynarken rakiplerinizin önüne geçebilmek ve başarılı bir takım yöneticisi olabilmek için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Cevabınız hayırsa o halde ilk olarak PES 2019 My Club oynarken nasıl en kolay şekilde para kasabileceğinizden bahsedebiliriz. PES 2019 myClub hızlı para kasma taktikleri sayesinde oyun içerisinde hızlı bir şekilde yükselebilir ve en kaliteli futbolcuları rahatlıkla satın alabilecek güce erişebilirsiniz.

PES 2019 myClub Hızlı Para Kasmak

PES 2019 myclub taktikleri - pes 2019 taktikleri - pes 2019 myclub Hızlı Para Kasmak

Pes 2019 myClub Hızlı Para Kasmak

PES 2019 MyClub’da para kasmak için ilk olarak yetenek avcılarından çıkan düşük yetenekli oyunculardan as kadronuzun yanına 2. bir takım oluşturun. Daha sonra sözleşme sürelerinin düşmemesi için as oyuncuları oyuna sokmadan yedeklere alın. Bilgisayara karşı oynanabilen turnuvalara dahil olarak bu modda oynayacağınız ilk maçı orta seviyede seçin. Bu sayede oluşturduğunuz düşük yetenekli takım ile turnuvayı rahatlıkla yenebileceksiniz.

Daha sonra sıradaki maça başlamadan önce turnuva ekranından çıkın ve farklı bir turnuvaya dahil olun. Sonrasında o turnuvadan da çıkın ve orta seviye ile başlayan ilk oynadığınız turnuvaya tekrar girin. Bu yönergeler doğrultusunda 10-15 kez bu şekilde maç yapmanız durumunda hepsinden zafer elde edebilir ve as oyuncularınızı da kullanmadan ve sözleşmelerini bitirmeden hızla para kasabilirsiniz. Sıfır maliyetli bir yöntem olarak dikkat çeken bu yöntemde menajer seçimini de oyunun başlangıcında size verilen düşük seviyeli menajerden yana seçerek menajerin maliyetini de en aza indirebilirsiniz.

Bu sistem ile PES 2019 myClub’da istediğiniz kadar para kasabilir ve ihtiyacınız olduğu sürece bu tekniği kullanabilirsiniz.

PES 2019 myClub Oyuncu Geliştirme

PES 2019 myclub taktikleri - pes 2019 taktikleri - pes 2019 myclub oyuncu geliştirmek

Pes 2019 myClub Oyuncu Geliştirmek

PES 2019 My Club’da oyuncu geliştirmeyi bilmiyorsanız basit birkaç yöntem ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Buna göre PES 2019 myClub oyuncu geliştirmek için ilk olarak sahip olduğunuz oyunculara sürekli maç oynatma yöntemini kullanabilirsiniz. Bu sayede oyuncularınız hızlı bir şekilde gelişebilecektir. Oyuncu geliştirme konusunda bir diğer yöntem ise seviyesini yükseltmek istediğiniz oyuncularınıza özel antrenmanlar yaptırmanızdır. Böylelikle oyuncularınız hızlı bir şekilde gelişerek seviye atlayabilir hale gelecektir.

PES 2019 myClub oyuncu geliştirme konusu üzerinde önemle durmanız gereken oyun içi özelliklerden birisidir. Zira kadronuzda yer alan oyuncularınıza yeni seviyeler kazandırmanız dayanıklılık, refleksler, sıçrama, vücut kontrolü, hız, şut gücü, top kazanma, kafa vuruşu, falso, bitiricilik, top kontrolü ve hücum becerisi gibi farklı pek çok yeteneği geliştirmeniz anlamına da gelir.

PES 2019 myClub Bilinmesi Gereken Taktikler

PES 2019 myClub taktikleri nelerdir diye merak ediyor ve PES 2019’da başarılı olarak rakiplerinizi yenmek istiyorsanız size bazı öneriler verebiliriz. Buna göre ilk olarak oyunun en sevilen modlarından birisi olan rastgele seçim modunu tercih edebilirsiniz. Bu mod sayesinde maçlara çıkarak farklı taktik ve formasyonları öğrenebilir ve çeşitliğinizi çoğaltabilirsiniz.

PES 2019 myClub taktikleri arasında tüm oyuncularınızı maç esnasında forvet hattına dizme tekniği de bulunur. Bu şekilde bir yöntem izlediğiniz zaman rakibinizin taktiği de ultra defansife dönüşecektir ve siz de bundan yararlanarak panikleyen rakibinizin üstüne gidebilir ve rahatlıkla golü bulabilirsiniz.

PES 2019 myClub taktikleri arasında doğru anda doğru hareketi yapmak da yer alır. Buna göre ince detaylara dikkat edip maçın 90 dakika olduğunu düşünerek oynadığınız her maçta zafer kazanmanız oldukça kolay bir hale gelecektir. Örneğin rakip oyuncuların tamamı geri çekildiği zaman tüm oyuncularınızı üstlerine koşturup enerjilerini bitirmek yerine daha mantıklı hareket etmelerini sağlayarak başarı elde edebilirsiniz.

PES 2019 myClub taktikleri arasında son olarak oyuncu seçimlerine dikkat ederek başarıya ulaşabileceğinizi dile getirebiliriz. Bunun için de sahanın farklı bölgelerine göre oyuncularınızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Örneğin orta sahanın orta kısmı için top kapma özelliği yüksek bir oyuncu seçebilir ve yanına takım arkadaşı olarak pas özelliği iyi seviyede olan bir oyuncu tercih edebilirsiniz. Forvet konusunda oyuncu seçerken kafa vuruşu, hız ve bitiricilik özelliklerinin yüksek olmasına dikkat edebilirsiniz. Kanat oyuncularına geldiğiniz zaman da patlama gücü, orta yapma ve hız özellikleri iyi seviyede olan oyuncuları takımınıza ekleyerek çok daha başarılı maçlar çıkarabilirsiniz.

“PES 2019 myClub Taktikleri” üzerine 1 yorum

  1. Berat says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir