Oyun Taktik

Kapat

Legends of Runeterra, PC ve Mobilde Resmi olarak çıktı

Anasayfa
Haberler Legends of Runeterra, PC ve Mobilde Resmi olarak çıktı
League of Legends  ücretsiz kart oyunudur. Legends of Runeterra, PC, Android ve iOS için yayınladı. Oyun, platformlar arası oynanabiliyor.
League of Legends’ı temel alan  bir kart oyunudur. Legends of Runeterra, Yükselen Dalgalar genişleme paketiyle çıkıyor. Oyuna 120 yeni kart ve 11 yeni şampiyon ekliyor. Yükselen Dalgalar, korsan çetelerinin yağma fırsatını asla kaçırmadığı ve derinlerden gelen canavarların gemileri bir lokmada yuttuğu bir bölge olan Bilgewater’ı haritaya ekliyor.İhanetin demir attığı Bilgewater limanının yerlileri tek bir kanun tanıyor: Kaptığın elinde kalır. Yükselen Dalgalar oyuna 120 yeni kart ve League of Legends evreninden aralarında Miss Fortune, Fizz ve Gangplank’in de bulunduğu 11 yeni şampiyon ekliyor. Set aynı zamanda altı yeni kart mekaniği getirerek oyunu derinleştiriyor ve oyunculara ilgi çekici yeni oynanış seçenekleri sunuyor.
League of Legends dünyasında geçen Legends of Runeterra; başarınızı becerinin, yaratıcılığın ve kıvrak zekanın belirlediği stratejik bir kart oyunu. Kart  Şampiyonlarınız seçip, her biri kendine özgü oynanış tarzına ve taktik avantajlara sahip kartlarla kombinasyonlar yapıp mükemmel desteyi kurarak rakiplerinizi alaşağı edin. LoR’un sunduğu, kart oyunu türünün en cömert ve oyuncu odaklı ilerleme sistemleri sayesinde deste kurup istediğiniz kartları elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm kartları ücretsiz olarak kazanabilir ya da diledikleri kartları doğrudan, rasgele içeriklere sahip paketlere ücret ödemek zorunda kalmadan satın alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.