Oyun Taktik

Kapat

League of Legends Sorun ve Çözümü

Anasayfa
Oyunlar League of Legends Sorun ve Çözümü

LOL OYUN AÇILMAMA SORUNU  ÇÖZÜM

Arkadaşlar oyunun dosya konumuna giriyorsunuz game giriyorsunuz. orda client dosyasını göreceksiniz onu siliyorsunuz. Onda sonra ctrl+alt+del yapıp görev yöneticisine geliyorsunuz. işlemler kısmı da açık olan bütün League of Legends sonlandırıp kapatıyoruz eğer hepsini kapatmazsak oyun yine açılmayacaktır. eğer adımları gerçekleştirirseniz oyununuzu açılacaktır.

LOL SYSTEM ERROR HATASI ÇÖZÜMÜ

Oyun dosya konumuna geliyorsunuz Game/riot games/ League of Legends  gelip logs ve config dosyalarını siliyoruz. Diğer bir adım ise antivirüs programı oyun oynayacağımız zaman kapatmak.Çözümü %100 olmasa bile işe yaracağını düşündüğüm.

LoL Bug Splat Hatası ve Çözümü

Windows’u Güncel Tutun :İşletim Sisteminle ve DirectX’le ilgili sorunları ele alır.

.Net Framework . her sürümde çalıştırmıyor League of Legends’ı sorunsuz şekilde oynamak için 3.5 sürümünün  yüklü olması gerekebilir.

Oyun İçi Grafik Ayarı : grafik ihtiyaçlarını en düşük ayarlara getiriniz.

Oyun İçi Arayüz Ayarı :  “Kullanıcı Paneli animasyonlarını etkinleştir” kutucuğu etkin olmamalı > “Saldırıda Hedef Çerçevesini göster” kutucuğu seçili olmamalı > “Hat atış göstergesini etkinleştir” kutucuğu seçili olmamalı > “Saldırı Menzilini Göster” kutucuğu seçili olmamalı.

Üçüncü parti ve hile programları kapatın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.