Oyun Taktik

Kapat

Kelimelik Oyunu Hilesi

Anasayfa
Oyunlar Kelimelik Oyunu Hilesi
Kelimelik Oyunu Hileleri - Kelimelik Oyunu Hilesi - Kelimelik Oyun Hilesi

Son yılların en popüler ve en çok oynanan oyunlarından biri olan kelimelik oldukça sıkı bir kitle edinmiş durumda. Oyun tema olarak Scrabble oyununun 2 kişilik oynanan halini kullanmaktadır. Oyunun üreticileri ise He2 Apps’tır. Firma Ankara merkezli olmakla beraber oyun skalası oldukça geniştir.

Kelimelik oyunu hilesi oyunu oynayan oyuncuların sayısı oldukça yüksek seviyelere gelmesiyle beraber mobil oyun hileleri içerisinde en çok aranan konulardan biri haline gelmiş durumdadır. Kelimelik hilesi diğer oyunlarda bulunan hile türlerinden farklılık göstermektedir. İlk olarak bu oyunda hile yapmak için birçok yöntem kullanılsa bile birde bunun yanında hile olup olmadığı tartışılan ve 2. Programlar aracılığı ile yapılmayan bazı oyun taktikleri bulunmaktadır.

Kelimelik Oyunu Hileleri Nelerdir? - Kelimelik Oyunu Hilesi - Kelimelik Oyun Hilesi

Kelimelik Oyunu Hileleri Nelerdir?

Programla Kelimelik Hilesi: Program yardımı ile oynadığınız ekranı temel alarak program size direk olarak kelime tavsiyeleri verebilir. Bu hile türünü kullanmak için 2. Bir program indirmeniz gerekmektedir ve kullanımı yasaktır.

Sözlük Kullanmak: Kelimelik oyunu sırasında sözlük kullanarak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Elinizde olan harfleri değerlendirmek için size en uygun kelimeleri içinde binlerce kelime barındıran bir sözlük verebilir.

Kelimelik Kelime Bulma Siteleri: Kelimelik sitelerinde elinizde bulunan harfleri girerek yeni bir kelime türetmesini sağlayabilirsiniz. Bu hileyi kullanmak için yapmanız gereken tahtada bulunan kullanmak istediğiniz harfi ve sizde bulunan harfleri sistemde doğru yerlere girmek olacaktır. Bu hile türünün yasak olup olmadığı ile ilgili firma net olarak açıklamalar yapmasa bile oyun severler tarafından etik olmayan bir taktik / hile olarak adlandırılmaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

Mobile Pubg Hileleri

Clash Of Clans Hileleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.