Oyun Taktik

Kapat

Hakkimizda

www.oyuntaktik.com

Oyuncular için, Oyunlarla ilgili haberler, rehberler , oyun hatalarının çözümleri vb. oyunlar ile ilgili herşeyin paylaşıldığı  blogtur.

Türkiye’deki oyuncular için kaliteli bir kaynak olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Oyun Rehberleri

Çeşitli oyunlar hakkında faydalı bilgi almak isteyenlerin uğrak noktası olan sitemiz tamamıyla size hizmet için kurulmuştur. Sizlerin önerileriyle sürekli geliştirdiğimiz sitemiz giderek büyüyerek Türkiye’nin önde gelen oyun sitelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Aradığınız tüm oyunlar ile bilgiler bulundurduğumuz sitede kendinizi geliştirerek her oyunda ilk sırayı alacaksınız. Popüler oyunlardan nostaljik oyunlara, savaş oyunlarından strateji oyunlarına kadar arayacağınız her şey burada. Her yaş grubundan ziyaret edilen oyun portalımız da sizi memnun edecek birçok içerik bulunmaktadır.

 

Çeşitli İçerikler

Sitemizde bulunan haberler ile birlikte oyun dünyasından tüm güncel haberleri görerek bilgi alabilirsiniz. Böylece sizde oyun dünyasından geri kalmayarak çeşitli fırsatları kaçırmayacaksınız. Yazdığımız bilgi içerikli yazılar ile herhangi bir sorun ve olumsuz durumlar ile karşılaşan oyun severlerin yardımına koşmaktayız. Çeşitli oyun karşılaştırmaları, güncel oyun fiyatları, bilgisayarınız için en uygun oyunları bulmak artık bir tık ötenizde.

Eğlendirirken düşündüren içerikler ile ziyaretçilerimizin beğenisini alarak onların isteklerine göre hareket ediyoruz. E-spor içeriklerimizle oyun dünyasındaki tüm etkinlikleri sizlere aktarıyoruz. Böylece diğer ülkelerde çokça yapılan E-spor oyunları ülkemizde de gelişim göstererek, Türkiye’yi temsil edecek oyuncular ortaya çıkmaktadır.

En Popüler Oyunlarımız

Zula: MMOFPS severlerin aradığı türden bir oyun olan zula tüm oyunculara zevkli anlar yaşatmaktadır. Sitemizde de bulunan içerikler ile birlikte zula hakkında bolca bilgi alabilirsiniz.

CsGo: Rekabetçi tarzıyla tüm dikkatleri üstüne çeken FPS türü oyun tam yeteneklerini konuşturmak isteyenlere göre. Taktik ve ipuçlarına yer verdiğimiz CsGo içerikleriyle rakiplerinize karşı bir adım önde olacaksınız.

PubG: Mükemmel şekilde tasarlanmış olan oyun kısa zamanda ilgi odağı oldu. Takım ve tekli olarak oynanan oyunda belirli görevleri yapıyorsunuz. Görevler, silahlar ve çeşitli ipuçlarını da paylaştığımız yazılarda sizleri bilgilendiriyoruz.

Bunların yanında Dota2, LoL ve Minecraft oyunları hakkında da farklı deneyimler, bilgiler ve haberler paylaşarak oyun severlerin ilk başta tercih edeceği bir site oluyoruz.

En Yeniler

Oyun dünyasından paylaştığımız çeşitli videolar ile tüm oyunlara daha iyi hakim olacaksınız. Yeni çıkan oyunları ve hâlihazırda bulunan tüm oyunları taktik, ipuçları ve videolu anlatımlar ile keşfetmenizin tek adresi www.oyuntaktik.com