Oyun Taktik

Kapat

Csgo Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Anasayfa
CsGo Csgo Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü
csgo.exe çalışmayı durdurdı hatası ve çözümleri

Csgo Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası

Csgo exe çalışmayı durdurdu hatası genellik oyunlarda yeni oyuna geçerken harita yüklenirken oluşan hatadır. Bazı oyuncular ise direk oyuna girerken bu hatayı alırlar. Hata bilgisayarınız oyunu desteklemekten kaynaklanır. Bu hata bir çok oyundada oluşan hatadır. Bunun birkaç çözümü vardır. Bunları sıralıyalım:

1. İlk çözüm Türklerin her zaman kulandığı kapat aç çözümü. Kapatmışken oyun görüntü ayarlarını en düşük seviyeye getirin.

2. Csgonun yüklü olduğu dizine girip csgo/cfg/video.txt’i açın. Sonrasında  not defterinde aratarak “setting.csm_quality_level”  bulun. Karşısında ”1” değeri varsa o değeri ”0” yapın.,

3.Oyuna hızlı girme yolunuda deneyebilirsiniz. Önceki maklemizde o yolu göstemiştik.  Girmek İçin Tıkla

4. Ekran kartınızın güncelliğini kontrol edin. Driver sürümlerinizi güncelleyin.

5. Steama giriş yaptıktan sonra, Oyun Kütüphanesi > Oyunlar> Cs:Go Sağ Tıklıyoruz > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula diyip eksik dosyaları tamamlıyoruz.

6. Tüm oyunlardaki çözümü buradada yapıyoruz.  Uyumluluk sorunu giderme. Csgo dosyasına girip oradan csgo exeyi bulup sağ tıklıyoruz. Uyumluluk bölümüne giriyoruz.  Sonra uyumluluğu  Windows XP (Service Pack 2) olarak değistiriyoruz.

Bunlar çözüm olmazsa bu videodaki çözümüde deneyebilirsiniz.

Hiçbiri olmazsa oyunu silip ilgili dosyların hepsini temizliyoruz. Tekrar yüklüyoruz.Sorun birçok nedenle oluşur. Odamı olmadı format atın kurtulun…

“Csgo Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü” üzerine 2 yorum

  1. Mustafa says:
  2. SelinSu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir