Oyun Taktik

Kapat

Clash Of Clans Hileleri

Anasayfa
Oyunlar Clash Of Clans Hileleri
Clash of Clans Hileleri - Clash of Clans Para Hilesi - Clash of Clans Kristal Hilesi

Clash Of Clans Hileleri

Supercell tarafından piyasaya sürülen Finlandiya merkezli Clash Of Clans oyunu çıktığı günden bu dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olmuş durumda. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Clash Of Clans hileleri, oyuncular tarafından oldukça çok merak ediliyor. Oyunda birçok konuda hile yapmak mümkün olsa bile yapımcılar oyunu her gün yenileyerek Clash Of Clans hilesi kullanan oyuncuları engelliyor.

Buna rağmen bazı oyuncular program yerine kod kullanarak yaptıkları hileyi daha uzun süre saklayabiliyorlar. Ek olarak internette Clash Of Clans oyunu için açılmış birçok oyun hilesi sayfası oyuncuların kişisel bilgilerini çalmayı hedeflemiş durumda. Oyunculardan Clash Of Clans yeşil altın hilesi için şifrelerini isteyen bu siteler tamamen işlevsiz durumda olmaktadır.

[adinserter block=”4″]

 Clash Of Clans Oyununda Hangi Hileler Yapılabiliyor?

Clash of Clans Hileleri - Clash Of Clans Oyununda Hangi Hileler Yapılabiliyor?

Clash Of Clans Oyununda Hangi Hileler Yapılabiliyor?

Clash Of Clans Kristal Hilesi: Oyun üzerinde cheat engine yolu ile kod girerek kristal hilesi yapmak mümkün oluyor. Bu kodlar ise yazılımcıların günlük yaptığı güncellemeler ile geçersiz hale gelebiliyor.

Clash Of Clans Bina Hilesi: Oyunda yapılan hileler ile binalar iyileştirilebiliyor ve daha hızlı inşa edilmesi sağlanabiliyor. Bu tür bir hile hem kodlar yardımı ile hem oyun içerisinde buglar ile yapılabiliyordu. Getirilen bir güncelleme ile bu sorun tamamen çözülmüş durumda.

Clash Of Clans Kupa Hilesi: Bu hile türünde yine cheat engine üzerinden girilen kodlarla kupa elde edilebiliyor. Aynı zamanda benzer kodlarla Clash Of Clans altın hilesi yapmak mümkün. Buna rağmen bu yapılan hileler oyun moderatörleri tarafından loglar aracılığı ile yakalanabiliyor ve yapan kişiler cezalandırılıyor.

[adinserter block=”16″]

“Clash Of Clans Hileleri” üzerine 7 yorum

  1. Pirverdi says:
  2. emir says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir